Şarj İstasyonları

Generic placeholder image

Kullanıcı Dostu

Tasarımı sayesinde kullanıcıs dostudur. Üzerinde bulunan bilgşlendirme ve yönlendirme ekranı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır.

Generic placeholder image

Modüler Yapı

DC istasyonlar modüler yapıya sahiptir. Gelecek teknolojilere uyumlu istasyonlar sayesinde mevcut kurulan istasyonun enerji kapasitesi modül eklenerek artırılabilmektedir.

Generic placeholder image

Operatör Sistemlere Uyumlu

GSM/LAN bağlantısı ve OCP Protokolü sayesinde tüm operatör sistemlere uygumludur.

Ürünler

Dino

XCharge C2EU AC Şarj İstasyonu

Kendinden kablolu ve renkli bilgi ekranı sayesinde kullanıcı dostudur. 3.7Kw'dan 22Kw'a kadar enerji çıkış seçenekleri bulunmaktadır. Konut, Alışveriş Merkezi ve Ofis otoparkları için uygun bir üründür. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir.

Detaylar  


XCharge C4EU AC Şarj İstasyonu

11Kw'dan 22Kw'a kadar enerji çıkış desteği veren C4EU, dayanıklı tasarımı ve renkli dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcı dostudur. Açık ve kapalı tüm lokasyonlarda kullanılabilir. 2 soketli yapısı sayesinde aynı anda 2 araç şarj edebilmektedir.

Detaylar  

Dino

Dino

XCharge C6EU DC Şarj İstasyonu

Dayanıklı tasarımı ve renkli dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcı dostudur. Enerji çıkışı modül eklenerek 80Kw'dan 160Kw'a kadar artırılabilmektedir. Dolayısıyla ilk yapılan yatırımdan sonra ürün içerisine sadece modül ekleyerek enerji çıkışı artırılabilmektedir. Bu durum gelecek nesil araçların piyasaya çıkması durumunda şarj istasyonunu yenileme maliyetini ortadan kaldırmaktadır.

Detaylar  

XCharge C9LQ DC Şarj İstasyonu

180Kw'dan 360Kw'a kadar enerji çıkış desteği veren C9LQ, sıvı soğutmalı CCS kablosu sayesinde araç kullanıcılarına yüksek hızlı ve konforlu bir şarj hizmeti sunar. Üzerinde bulunan renkli ve dokunmatik ekranı sayesinde şarj istasyonu ile ilgili tüm bilgilere ve yönlendirmelere erişilebilir.

Detaylar  

Dino

 

Adres

Barbaros Mah. Kardelen Sok. Palladium Tower No:2 Kat:32 34746 Ataşehir/İstanbul/Türkiye

Mail Adresi

    info@solutions2charge.com

 

İletişim

  • T: +90 216 687 17 68
  • F: +90 216 687 03 03